Ahojte!

Srdečne vítam každého návštevníka na mojej fotostránke Diane Mad Photography. Tento názov som si pred pár rokmi odvodila od svojho vlastného mena – Diana Madarászová a odvtedy som si naň až natoľko zvykla, že som nemala potrebu vymýšľať žiadne nové umelecké meno ;).


Už od detstva ma zaujímali veci spoločné s umením, či to bolo kreslenie, maľovanie, dôraz na precíznosť, kreativitu alebo usilovnosť. Akonáhle sa mi dostal do ruky prvý malý digitálny foťáčik, začala som vnímať svet iným okom ako ostatní. Skúšala som hru so svetlami, farbami a kompozíciami. Fotila som obyčajné veci neobyčajným spôsobom - a áno, tu to všetko začalo. Našla som svoje „Ja“ vo fotení.


Po krátkom čase som sa dopracovala k mojej prvej zrkadlovke Nikon. Práve tento Nikon bol mojím ďalším obrovským krokom za svojím snom - za svojou vysnívanou prácou, ktorú jednoducho nepovažujem iba za prácu, ktorá ma živí, ale je to zároveň aj moja vášeň, takže každý jeden pracovný deň je pre mňa i zábavou :). Samozrejme moja výbava po ubehnutých rokoch ustavične rozrastá, pretože mojím cieľom je neustále zlepšovanie a zdokonaľovanie nielen mojej techniky, ale aj mojich zručností. Človek má vždy čo na svojej práci obohacovať, ale práve táto cesta je tá najzábavnejšia a najpôsobivejšia, lebo sa každým dňom učím niečo nové, čo ma robí stále lepšou a lepšou fotografkou. 

Vraví sa, že kto chce stavať vysoké veže, musí sa dlho venovať základom :)!

 

Dúfam, že pohľad na moje fotky vo vás vyvolá príjemné pocity ♡.

 

                                                                   

                                                                           Diane Mad